Lt | En

Jūs patekote į architektės ir teisininkės dr. Daivos Veličkaitės (buv. Bakšienės) internetinę svetainę, skirtą profesinės veiklos pristatymui. Šiame puslapyje pateikiu informaciją apie savo patirtį, kvalifikaciją, teikiamas paslaugas bei kitą vykdomą veiklą, kurios pagrindinis principas – tam tikras „vertėjavimas“ tarp statybos ir teisės sričių, derinant du įgytus išsilavinimus ir sukauptą patirtį šiose srityse. 

1999 m. baigiau architektūros bakalauro, 2008 m. – architektūros magistro studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete, Architektūros fakultete. 2003 m. gavau architekto kvalifikacijos atestatą, dirbau architekte, ypatingų statinių projektų vadove. 2011 m. buvau įrašyta į rekomenduojamų statybos arbitrų sąrašą, 2013 m. į Teismo ekspertų sąrašą. 

2012 m. baigiau vientisąsias teisės studijas Vilniaus universitete, Teisės fakultete ir įgijau teisės magistro laipsnį. 2010-2013 m. dirbau konsultante ir teisininke Advokatų kontoroje Kairevičius Juzikis. 2013-2018 m. Vilniaus universitete, Teisės fakultete parengiau ir 2019 m. apgyniau disertaciją tema "Viešasis interesas ir jo įgyvendinimo sąlygos architektūros srityje". 2020 m. buvau įrašytą į Mediatorių sąrašą.

2013-2019 m. didžiąją dalį savo laiko skyriau veiklai Lietuvos architektų rūmuose (2013-2016 m. teisininkė, tarybos narė – pirmininko pavaduotoja, 2016-2019 m. – pirmininkė), kitą dalį – mokymams statybos teisės klausimais. Šiuo metu dirbu savo įkurtoje viešojoje įstaigoje VšĮ "Archlegis", teikiu statybos teisės konsultacijas, atlieku teismo ir kitas ekspertizes, siūlau mediacijos paslaugas.

Kviečiu susipažinti su svetainėje pateikta informacija ir kreiptis jei mano žinios Jums būtų reikalingos.

Pagarbiai -
Dr. Daiva Veličkaitė

Foto: Jogailė Butrimaitė

 
Daiva Veličkaitė architektė | teisininkė